Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

czwartek, 25 maja 2017

Dzień, którego nie było

Wczorajszy dzień został wyjęty z mojego prywatnego życiorysu. Rano poszłam do szkoły wróciłam przed dwudziestą. Zapomniałam nawet, że nie zjadłam obiadu. Było szkolenie. Podobało mi się. Sensowne, merytoryczne - po mojemu, ale dla mnie nic nowego. Cieszę się jednak,że pewne kwestie zostały powiedziane i zwrócono na nie szczególną uwagę.

Korzyści?
Hm....
Beton gruby, trudno go będzie skruszyć. Ponoć kropla drąży skałę.

Zmęczenie sięgnęło dna.

12 komentarzy:

 1. o tak, im wolniej drąży tym efekt bardziej wskazany:)
  Pozdrawiam
  zolza73.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. o tak, im wolniej drąży tym efekt bardziej wskazany:)
  Pozdrawiam
  zolza73.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie jest szkoda życia na kruszenie betonu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I mnie też... Pokolenie musi przeminąć.

   Usuń
 4. Ale jednak troszkę skorzystałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W temcie betonu i szkolenia - Droga DD myślę sobie Rób swoje i "Nie pozwól nikomu, by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy"
  I wytrzymaj to tempo - wakacje tuż, tuż....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, bywa,że na plecy włazi i krew wysysa.

   Usuń
 6. No to życzę Ci Niagary !! ;o) Albo przynajmniej Wodogrzmotów Mickiewicza...;o)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja zrobiłem ostatnio awanturę w szkole u młodego, bo wyszło na jaw że nauczycielki nie umieją udzielać pierwszej pomocy ani rozpoznać kiedy dzieciak tylko się potłukł a kiedy mam do czynienia z poważnym urazem.
  Niestety znów zadziałała "kobieca mádrość" i zamiast odpowiedzieć mi merytorycznie zostałem zawrzeszczany gdyż osobnik którego to spotkało nie grzeszy grzecznością... Czyli nie mam racji!

  Aż miałem ochotę za kłaki jedną i drugą wytargać pod prysznic wrzucić i zimną wodą do otrzeźwienia przywrócić - niestety to było całe stado wrzeszczących samic! Tymczasem osoba ofiary nie ma żadnego znaczenia bo wypadek mógł spltkać mojego syna, który w życiu szkolnym nigdy nie zszedł poniżej oceny wzorowej z zachowania!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.