Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

poniedziałek, 20 marca 2023

Bywam

 


Chcę zwolnić. Siłą rozpędu lecę. Znowu się dzieje. Najpierw nominacja do Listy 100 . Wielkie wyróżnieniem. Kapituła wybiera 100 osób z Polski, które przyczyniły się do rozwoju świadomości i umiejętności cyfrowych w Polsce .  Ta nominacja była dla mnie tak wielkim wyróżnieniem- zgłoszenie do takiej listy mogła wysłać tylko jedna z  400 osób w Polsce. 


Mnie zauważono, zatem już zaszczyt.  Dostałam zaproszenie na konferencję do stolicy, ale... Stolica daleko, a to, czy zostanę laureatką to raczej mało prawdopodobne przy tak dużej liczbie zgłoszeń.

Zostałam.  

I ... Dalej potoczyło się koło z rozmachem. Najpierw szefowa, a dzisiaj konferencja prasowa z panią prezydent i piękny lis gratulacyjny. Miłe wyrazy uznania.


Szykuję nowy materiał do webinar, a potem nam wykład w Warszawie.  Tak dzieje się szybko wszystko i tak dużo, że zaczynam wypadać na zakrętach.  Jestem współautorką podręczników do matematyki - niestety nie jestem w stanie jeździć na wykłady promocyjne. Doba za krótka.


Ale wiem, przynajmniej, że żyję.  Staram się codziennie coś narysować. Najlepiej wychodzą mi róże. 


5 komentarzy:

  1. Gratuluję:))Pozdrawiam serdecznie:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. To wspaniale, że są tacy kreatywni ludzie. Wielkie gratulacje.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakie piękne! I oczywiście gratuluję, wszelkie wyróżnienia to i satysfakcja ogromna, i radość, i kop motywacyjny, ale i ciężar odpowiedzialności. Siły i mocy - niech trwa! :) Matematyka - podziwiam szczerze! Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.