Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

wtorek, 23 lipca 2019

Armagedon

Głupota i obłęd tak zawładnęły światem, że przechodzi to ludzkie pojęcie.

Facet,żeby zemścić się na żonie morduje w bestialski sposób własnego pięcioletniego synka, a potem sam popełnia samobójstwo. Mam nadzieję,że za to co zrobił będzie się smażył w piekle. To,że sam chciał pozbawić siebie życia - mała strata, ale niewinne dziecko? Brrr

Białystok i ostatnie wydarzenia wprawiły mnie w totalne osłupienie. Obłąkanych ci u nas dostatek. Czyżby jakaś epidemia, co ludziom na mózgi się rzuca? I wszędzie nienawiść , zło, okrucieństwo.
Inność stała się wrogiem numer jeden. Wrogiem nie jest cwaniactwo, przestępstwa, jazda po pijanemu, łamanie zasad ruchu drogowego, chamstwo, buractwo do potęgi N, przemoc domowa. To ludzie potrafią akceptować.

Inność razi?

Niepełnosprawni, chorzy -śmierdzą, burzą obrazek sielanki, homoseksualiści stanowią zagrożenie moralne. Nie jest ważne jakimi są ludźmi. Inność  ślepo podlega tępieniu w "imię chrześcijańskich" wartości w walce o miłość bliźniego.

Głupota i obłęd zawładnęły światem. Czyżby zbliżał się  ARMAGEDON?

14 komentarzy:

 1. no i masz babo...wyjechaniem jak widzisz nic nie załatwisz, wracam a tu nadal bagno, gówno etcetera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano... Coraz większe, coraz bardziej śmierdzące i coraz więcej ludzi wciągające.

   Usuń
 2. no mamy rządy PIS w całej krasie;dodać trzeba jeszcze brak leków głównie na cukrzyce typu 2 w aptekach i wyrzucenie głównego leku obniżającego cukier w C2 z listy leków refundowanych; od początku byłam przeciwko tej bandzie oszołomów,bo wiedziałam,że śmierdzi to głęboką komuną-no i nie pomyliłam się

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dałabym spokój komunie. Tu śmierdzi czym innym. I to mnie przeraża.

   Usuń
  2. Megan, ale głupoty wypisujesz!
   Lekarstw brakuje, bo folksdojcze (przeciwnicy PiS w dużej mierze) podpisały takie a nie inne umowy akcesyjne i teraz nie ma jak zablokować tego nielegalnego "eksportu".
   Co mają wspólnego marsze nienawiści z rządami PiS tęczowi faszysci to liberałowie czyli PO i SLD.

   Usuń
 3. Chyba zbyt długo wojen nie było, zapomnieliśmy, co to szacunek dla drugiego człowieka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, tak. Ludzie skaczą sobie do oczu z byle przyczyny

   Usuń
  2. Oj taak wojen dawno nie było , na pewno inność poszła by do zabicia a kryminaliści i zwyrodnialcy by się wyżywali.
   Ciężko Was się czyta , sami się nakręcacie .
   A przed wojną żyły też takie ludki co swoje dzieci zatłukiwali , a nawet były takie co wykopały dołek w redlinach , rodziły i zakopywały , czyli nic się nie zmieniło . Dzieją się na co dzień różne zwyrodniałe czyny , tylko nie wszystko media nakręcają .
   Spokojnych wakacji , armagedon jeszcze poczeka , cieszcie się ,że nie żyjemy ze 2 tyś lat wstecz bez żadnych praw .

   Usuń
  3. Były, były... Czasy się zmieniły i myślenie ludzi również powinno się zmieniać w związku z rozwijającą się techniką, nauką, medycyną, komunikacją, przemmieszczaniem się i poznawaniem róznych kultur. A nie zmienia się co u niektórych. To zastanawia i przeraża. Bo ich stanowisko niczym zaraza sie szerzy i to wszystko w imię miłości i obrony wiary. Paranoja!

   Usuń
 4. zawsze tak było - przetrwają najsilniejsi, najmniej wrażliwi, najbardziej prymitywni

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Tobą w stu procentach.Też mnie to przeraża.Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Akurat sprawa tego faceta stała się głośna, bo nie było można znaleźć dziecka, ale o ile się nie mylę w samobójstwach rozszerzonych jest 1:1 dla obu płci.

  Białystok.
  Nawet Ty powtarzasz tą kretyńską papkę o "innosci" i "nienawiści" do niej?
  No wybacz ale... Brak mi słów.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.