Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

niedziela, 11 kwietnia 2021

Bałtyckie wybrzeże

Ustka

 Jutro minie drugi tydzień jak nie palę.

Ustka, plaża zachodnia

 Już mnie nawet nie ciągnie. Zatem mogę rozpocząć kolejny etap zmian - trzeba zadbać o kondycję i zrzucić ..... Kilogramów.  

Dębina

Wiosna w pełnej krasie. Zatem w Polskę, na wycieczkę, szukać nieznanych mi wcześniej ścieżek lub powrót do miejsc tak urokliwych, że... 

Dębina

Aż dech zapiera.


Dębina

Kondycja nijaka, ale....


Te miejsca oczy cieszyły.


8 komentarzy:

 1. Gratuluję wstrzymania się od palenia. A te piękne miejsca jeszcze odwiedzimy, nic nie jest wieczne, nawet obostrzenia i wirus:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wytrwałości:)))piękne miejsca odwiedziłaś:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kondycja wróci, pomalutku. Teraz pomyśl o zdrowych przekąskach (suszone jabłka, banany, gorzka czekolada, skyr) i znajdź swoją ulubioną aktywność. Będzie dobrze, bo najtrudniejszy krok już za Tobą😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Kondycja wróci, pomalutku. Teraz pomyśl o zdrowych przekąskach (suszone jabłka, banany, gorzka czekolada, skyr) i znajdź swoją ulubioną aktywność. Będzie dobrze, bo najtrudniejszy krok już za Tobą😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za podwójny komentarz, nie wiem, co się dzieje🤨

   Usuń
 5. Brawo, to cały czas dobra decyzja. Jak pięknie wyglądają plaże nie zmącone tłumami turystów. Ile świeżego powietrza. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne jest to nasze polskie wybrzeże.
  Gratuluję niepalenia i życzę wytrwania w postanowieniu.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdraszczam i tęsknie do każdego pleneru!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.