Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

środa, 27 czerwca 2018

Wyspy Kanaryjskie

Źródło


Górzyste wyspy pochodzenia wulkanicznego położone na oceanie Atlantyckim często zwane Wyspami Szczęśliwymi są atrakcyjne zarówno dla tych, którzy lubią wylegować się na plaży, jak i tych, których pasjonują wycieczki, wędrówki.
Panuje tu klimat oceaniczno- subtropikalny z umiarkowanymi temperaturami, średnia temperatura latem 24 °C.
Każda z wysp jest inna i oferuje turystom swoje , niepowtarzalne atrakcje, krajobrazy i smaki. Wyspy należą do Hiszpanii.

Jedną z najbardziej popularnych turystycznie wysp jest Teneryfa. To największa z wysp archipelagu. Można tam znaleźć wszystko: piękne plaże, góry, ocean. Stolicą Teneryfy jest  klimatyczna Santa Cruz.

Z opinii innych turystów wiem,że Teneryfa potrafi zaskoczyć oferując widoki od księżycowych przez pustynne, czarne plaże po przekięne,przesyconę soczystą roślinnością tereny. Swoimi opiniami podzielę się po powrocie.

Kiedy to czytacie  to ja już  tam jestem. Jeśli WI Fi będzie darmowe i w miarę szybkie, może coś wrzucę wcześniej na bloga.
.7 komentarzy:

 1. Teneryfa jest super. Byliśmy w zeszlym roku i w tym tez lecimy. Będziesz zadowolona. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Baw się tam wspaniale i wypoczywaj:))))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe masz wakacje :) Ja za tydzień również wyjeżdżam nad ciepły ocean.
  Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W sierpniu sam pojadę z rodziną na wyspy kanaryjskie. Ciekawie jak tam naprawdę będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Uwaga spam!
   Do tego przez nich musieliśmy zmienić Dziadkowi numer telefonu, bo stale przysyłali smsy z monitem choć Dziadek nigdy z nimi żadnej umowy nie zawierał. Zbyt niekompetentni by zweryfikować nr. telefonów - obchodźcie z daleka!

   Usuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.