Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

wtorek, 6 grudnia 2016

Byłam grzeczna, więc...

Byłam grzeczna, pracowita, więc odwiedził mnie Mikołaj przyniósł prezenciki jedyne w swoim rodzaju, bombkę ręcznie malowaną, dzwoneczek czarodziejski z moim imieniem, perfumy, i wiele innych prezencików słodkości i....
Przyniósł również coś innego. Nogi się pode mną ugięły, policzki zapłonęły gorącym rumieńcem.

Dostałam oficjalne zaproszenie na dwudniową konferencję w samej stolicy. Starałam się od dawna, abym  wziąć w niej udział jako uczestnik. Mimo, iż takie szkolenia są płatne, to nigdy nie udało mi się na nie dostać.Są na bardzo wysokim poziomie.  Konferencje ogólnopolskie niezwykle popularne i cenione.
Za słaba byłam, aby móc się na takie szkolenie dostać.
A tutaj.....

Zaproszono mnie, abym wygłosiła wykład, a potem poproszono o przeprowadzenie warsztatów dla nauczycieli.

Nie, nie... to nie jest sen. A może sen,że tam o mnie się dowiedzieli? Przecież ja nauczanka jestem z głębokiej prowincji....

25 komentarzy:

 1. Fanfary! Wielkie, wielkie gratulacje, jesteś świetna i dobrze,że Cię zauważono,takich nauczycieli potrzeba.Pięknie się " wyszykuj", jedź,głoś, nauczaj i zaświadczaj, że dobrzy nauczyciele są wiele warci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tam zaraz z glebokiej! Slynni jestescie za sprawa Waszego prezydenta. A tak przy okazji, jaka jest dzisiaj Twoja opinia o nim?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. Marzenia spełniają się. Pokaż, że dobrzy nauczyciele są w wielu miejscach, a zwłaszcza jak piszesz "na głębokiej prowincji". Takim nauczycielom jeszcze chce się być - dobrym kompetentnym. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! pokaż wszystkim, że są mądre Panie od początkowego ! a z tą prowincją to kokietujesz! ( a Mikołaj sie poznał na Tobie i tez docenił) Buziaki i oklaski!

  OdpowiedzUsuń
 5. To to Mikołaj się spisał! Serdeczne gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję:)))a Mikołaj pięknie Cię obdarował:)))Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałaś się uczyć, a będziesz wykładać 😊 Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję!! Widzę że szykują się "Inspiracje"- Muszę być czujna - w ubiegłym roku udało mi się być na niej, siedziałam w pierwszym rzędzie, obok Pani Profesor , w tym roku też mam nadzieję się dostać - obecnie będę mieć znajomą wsród prelegentów więc może będzie łatwiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczęściara. Mnie się nigdy nie udało! Buziaki. Może się poznamy!

   Usuń
 9. Należało się!!!!! GRATULACJE

  OdpowiedzUsuń
 10. Już dawno pisałam, że Ty Celebrytką będziesz !! Ćwicz przed lustrem miny !! ;o)
  Gratki serdeczne !!

  OdpowiedzUsuń
 11. O! Gratuluję! Prowadzenie warsztatów dla nauczycieli to wyzwanie, wiem coś o tym. Prowadziłam kilka konferencji i sporo warsztatów jako doradca metodyczny. Szkoliłam też kandydatów na egzaminatorów. Nauczyciele w ławkach niewiele różnią się od naszych uczniów, hi, hi. :) :) Serdecznie pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zdrowia, radości, realizacji planów życzę z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.