Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

piątek, 26 czerwca 2015

Koniec i kropka.

Chciałabym powiedzieć od jutra mam wakacje. Ale jeszcze nie mam. Dopiero od poniedziałku. Jutro i w niedzielę się szkolę w programowaniu. Dzisiaj wieczorem się relaksuję i baluję ( ledwie chodzę, kręgosłup strzelił i odpuścić nie chce, ale relaksu nie odpuszczę - może relaks pomoże).

A dzisiaj.... Ach było wzruszająco. Tak piękne podziękowanie od rodziców dostałam,że aż się łezka zakręciał ( kręgosłup też swoje dorzucił) Postanowiłam zapisać na wieczną pamiątkę i utrwalić na blogu, gdyby gdzieś uleciało:
  Od uczennicy dostałam też laurkę gigant. Normalnie tak cudna,że aż.... I jeszcze taka gigantyczna! Fotkę cyknę później.

Ja też zrobiłam dla uczennicy coś w stylu laurki na pożegnanie. Zrobiłam jej lapbooka. Matko, ale się dziecko cieszyło. Tak mi szkoda,że się wyprowadzają do innego miasta. Postarałam się. Zobaczcie!

13 komentarzy:

 1. I takie pamiątki są najmilsze, mam laurki sprzed 30. lat!
  Dobrych wakacji Dorotko! A z kręgosłupem mam podobnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdeczności Basiu!

   Usuń
  2. Trzeba wzmacniać mięśnie korpusu, nie śmiejcie się dziewczyny ani nie obrażanie bo to z troski, ale kilkanaście minut ćwiczeń dziennie potrafi zdziałać cuda.

   Usuń
 2. Pieknie zrobilas laurke, dzieciak bedzie mial fajne wspomnienia i pamiatke.
  I zwolnij wreszcie, kobito! Idz na jakis masaz tajski, a potem spa, sauny i podobne bajery, na pewno bardzo tego potrzebujesz po pracowitym roku szkolnym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako nauczyciel zawsze z końcem roku szkolnego miałem mieszane uczucia. Z jednej strony radość, że można będzie odpocząć i zająć się czymś innym, z drugiej jednak strony wiedziałem, że dzieciaki wrócą po wakacjach, będą już jakieś inne, większe, bardziej dojrzałe, a ich problemy znacznie poważniejsze ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Laurki bardzo sliczne... wspaniale pamiatki!

  OdpowiedzUsuń
 5. No to teraz pora zająć się kręgosłupem, pić wino i słuchać fado:) Wspaniałych wakacji Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie tylko.... Czas w ogóle zająć się sobą!

   Usuń
 6. piękne pamiątki, tym bardziej, że serca, a nie z przymusu...
  wspaniałych wakacji ... :))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Wychowawczyni mojego starszego się po płakała na koniec, a my z Marzenką dostaliśmy list gratulacyjny od dyrekcji za współpracę.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.