Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

niedziela, 28 października 2012

Zbliża się ten dzień

Zbliża się ten dzień.
 Dla mnie bardzo trudny. W oku kręci się łza i tęsknota za tymi, którzy odeszli, za moją mamą, moim tatą, moim bratem. Żyją w moich wspomnieniach tacy uśmiechnięci i radośni.
I pojawiły się refleksje nad życiem i przemijaniem.
Nie będę dzisiaj wiele pisać. Posłuchajcie - ta piosenka to dzisiejszy obraz mojej duszy.

.

9 komentarzy:

 1. Ano taki czas. Ale wiesz, mnie się zawsze podobało to święto. Chodzenie po zmroku, w tłumie, zapach wosku i taka...obecność. Nigdy się nie bałam. Lubię cmentarze. I nie jest mi tam smutno. To takie miejsce magiczne.
  Pozdrawiam Cię z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magiczne było dla mnie, dopóki nie odprowadziłam tam swoich najbliższych.

   Usuń
 2. Na Wszystkich Świętych w Polsce zawsze mnie brało na przemyślenia... Ten czas, wsród grobów najbliższych i ten klimat który nadaje ogrom zniczy. Wieczorem na cmentarzu zawsze czułam się bliżej tych co mnie pozostawili...
  Odkąd nie ma mnie na te święta w kraju okropnie mi cieżko 1listopada :'(
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. no taki czas...
  zawsze cierpią ci, którzy zostaja... na szczęście ci, którzy odeszli pozostają w naszej pamięci

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie też zawsze na 1 listopada bierze na wspomnienia, szczególnie o tacie... Takie dni... I dobrze, że są, bo człowiek ma czas pomyśleć o tych, których nie ma, a których kochaliśmy... Ella

  OdpowiedzUsuń
 5. Trudno cieszmy się że póki co to jeszcze nie jest... nasze święto

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki dzień jest bardzo potrzebny. To czas na to, byśmy choć na chwilę zatrzymali się w tym zagonionym świecie i pomyśleli o śmierci i przemijaniu.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.