Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

czwartek, 12 kwietnia 2012

Wyjaśnienie i przeprosiny

Dostałam  wyjaśnienie z Onetu. Ciekawa jestem, czy Wy też. W każdym razie zamieszczam go na blogu, jakby kto takiegoż nie otrzymał. Pocieszające jest, że mają świadomość ucieczki blogerów i próbują ich zatrzymać. Szkoda tylko, że tak późno!

"W ciągu ostatnich tygodni w serwisie Blog.Onet pojawiła się duża awaria, która mogła utrudnić blogowanie w naszej platformie. Jest ona spowodowana obciążonymi bazami danych, blogi wczytują się wolniej, a czasami nie wczytują się wcale, pokazując różnego rodzaju błędy i powodując znaczne opóźnienie w dodawaniu notek. Wiemy, że w wielu z tych sytuacji nasi blogerzy stracili czas i cierpliwość. Bardzo za te problemy przepraszamy. Choć wciąż pracujemy nad naprawą awarii, jest ona na tyle poważna, że całkowite jej usunięcie może potrwać jeszcze kilka dni.
Zapewniamy, że Pani blog jest w pełni bezpieczny i żadne dane nie są narażone na utratę. Bardzo mocno prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości, w ciągu kilku dni blogi powinny już funkcjonować prawidłowo.
Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych blogerów, dlatego już teraz zapraszamy do korzystania z naszej nowoczesnej platformy Blog.pl, która ma w sobie to co najlepsze – system blogowy oparty na wordpressie, nowe szablony, duży wybór domen oraz dodatków i co najważniejsze – jest niezawodna. W załączniku przesyłam krótki poradnik który może pomóc w założeniu bloga w Blog.pl, a także znacznie ułatwi pierwsze kontakty z blogiem."

4 komentarze:

 1. No proszę, Onet sobie przypomniał, że na jego portalu jest kilka milionów blogowiczów, których szlag trafia, gdy bez przerwy czytają, że ich blogowi nic się nie stało lub że nie ma takiego bloga. Trochę za późno to wyjaśnienie.
  Jeszcze nie byłam na swojej poczcie i nie wiem, czy Onet też mi przysłał wyjaśnienie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest sugestia, żeby swój blog przenieść na blog.pl, a nie korzystać z blog.onet.pl. Czasem mam wrażenie, że ta "akcja" to celowe działanie Onetu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Też otrzymałam taki sam mail...

  OdpowiedzUsuń
 4. miło, że przepraszają ale myślę, że Karioka ma rację to jest wyraźna sugestia aby się przenieść na blog.pl
  wiem bo sama jestem na blog ale w starym systemie i ciągle jestem namawiana aby się przenieść do nowego systemu czym poparte są utrudnienia na poprzednim

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.