Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

niedziela, 6 marca 2016

Efekt domina

Kilka miesięcy temu uruchomiłam jednym maleńkim zdarzeniem (odpowiedziałam na komentarz w wirtualnym świecie ) potężną machinę niesamowitych zadrzeń.

Mój Boże. To po prostu niesamowite. To się dzieje.

Otworzył się wór z sukcesami. Otworzył się także wór z wydarzeniami, o których nigdy nie pomyślałabym, że mogą  mi się  wydarzyć w realnym świecie.

A ostatnie dni są tak nieprawdopdobne, że...

Mam zaszczyt współpracować z najlepszymi belfarmi w Polsce. Powiem tak, podglądam ich i uczę się. Okazało się, że i ode mnie też chcą się uczyć. Zatem dostałam taką propozycję, której nie można odrzucić.
Informacja o moich pasjach i "dziełach" rozeszła się po Polsce w prędkością światła. Nie powiem, miłe to, że ktoś docenia to, co robisz.

Kilka miesięcy temu zachwyciłam się wykładami pewnej pani profesor UW. Każdy jej wykład, każdy artykuł trafiał gdzieś głęboko do mnie. Urodziło się ciche marzenie, aby móc takiego wykładu wysłuchać w realu i mieć bezpośrednio możliwość  zadania  pytań, rozmowy. Tego typu marzenie wydało mi się realne do spełnienia, ale to, co się wydarzyło ... - nawet nie śmiałam o tym myśleć.

Uwielbiana przeze mnie Pani Profesor dowiedziała się o moim istnieniu ( nie wiem od kogo) i napisała do mnie osobiście.
I co?
Teraz mam bezpośredni kontakt z nią. Mogę pytać, rozmawiać, współpracować.

To się dzieje. Ledwie pomyślę, a już się spełnia. To się dzieje naprawdę. I niechaj się dzieje jak najdłużej!

7 komentarzy:

 1. dobrze, że choć u Ciebie się układa wyjątkowo dobrze...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrzuć żale, otwórz duszę i do Ciebie przyleci ta cudna energia. A tak przyciągasz sam szlam. Wiosna idzie, Koleżanko! Trzeba przewietrzyć wnętrze i zrobić miejsce na nowe.

   Usuń
 2. Korzystaj, czerp, rozwijaj się, baw się tym i niech Ci się spełniają... każde po kolei :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś kobietą z pasją,więc ciesz się i działaj jak najwięcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działam. Realizujemy fantastyczny projekt. W przypływie energii wymyśliłam fajną grę ortograficzną. Oj, dzieciaki będą jutro piszczeć z radości.

   Usuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.