Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

poniedziałek, 26 października 2015

Zmiany

I mamy zmiany po wyborach. Jakie to będą zmiany, czas pokaże. Nadszedł również czas na zmiany w moim życiu. Od wakacji czuję jak rozsypuję się na kawałki. Każda wizyta u lekarza doprowadza mnie do totalnego rozbicia. Poszłam z gardłem - wykryto płuca. Poszłam do kontroli z płucami wykryto szmery serca i skierowano na kolejne badania. Wykonałam i.... myślałam ,że całkiem dobre: morfologia idealna, badanie EKG - idealne, jeno nieco ( po konsultacji z innymi, u których był , ho, ho... ) podwyższony poziom złego cholesterolu nieznacznie, ciśnienie mnie trochę niepokoiło, .... poszłam na umówioną wizytę. A tutaj... ten cholesterol okazał się być najpoważniejszy. Doktor ustawił mnie do pionu ( bo ja swoim zwyczajem próbowałam dyskutować), wykład medyczny zrobił, nastraszył i przepisał pigułki. Potem opr dostałam od Starszej ( kto to widział,żeby jajo na matkę do słuchawki wrzeszczało), więc postanowiłam potraktować sprawę poważnie.

Czas się posklejać.

Na wybory poszliśmy piechotą. Czasami dobrze tak przejść się po wsi. Dzięki temu można coś zobaczyć, coś przeczytać... I ja właśnie coś przeczytałam. To ogłoszenie było dla mnie, tak czułam. Jutro się wybieram i.... zobaczymy , co z tego wyniknie.

22 komentarze:

 1. Ciekawe czego ono dotyczyło? Mam nadzieję, że wszystko nam wyjaśnisz.
  Zdrowia Ci życzę!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nooo, moja droga, czas najwyzszy o siebie powaznie zadbac! Wychodza wieloletnie zaniedbania, lekcewazenie sygnalow alarmowych, jakie wysylal Ci Twoj wlasny organizm. Popraw sie, kobieto!
  Zdrowka, a przede wszystkim rozsadku. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, Dorotko. Chyba ktoś powinien Cię przełożyć przez kolano. Włącz jakieś hamulce.
  Zdrówka, jak zawsze. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie to zrobiłam. Co prawda, jeszcze nie wyhamowałam, ale..... wszystko na dobrej drodze.

   Usuń
 4. Dziś się nie wypowiem, bo nastąpiłby na mnie " zmasowany atak".

  OdpowiedzUsuń
 5. To żadna partia podczas kampanii wyborczej nie obiecała Ci spadku poziomu cholesterolu?
  Co za karygodne niedopatrzenie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie! Skandal, a 2 Polaków na 3 ma ten problem.

   Usuń
 6. Fajnie mieć Zdechlaka do pary...;o)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zbieraj się, zbieraj i zadbaj o siebie...

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeba o siebie zadbać, zdrowie najważniejsze:)))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 9. DD zwolnij na wszystko będzie czas zdrówka zyczę serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Podwyższony cholesterol to jeszcze żadna tragedia.Zmiana diety,wiecej ruchu i lekarstw nie będzie trzeba:) Powodzenia !
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 11. pewnie się narażę, ale powiem Ci, że po tej stronie życia (znaczy, po 40-tce ), to już się tak ma... :))))))))
  a na poważnie poważnie, to kiedyś w końcu należy zwolnić i zadbać o siebie, wiem to po sobie...
  buźka DD...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całe życie jestem w biegu. Pewnego dnia pewna kobieta powiedziała, że jestem w takim biegu, że nawet śmierć mnie nie dogoni. Kiedy zwolniłam, od razu mnie choróbska dopadły. Ach!

   Usuń
 12. No cóż - są już tacy co im się majaczy "ABW stojące na straży wieczornego paciorka" ale tylko potwierdzają moją o nich opinię że to idioci najczystszej wody.

  Mój lekarz sportowy zwykł był mawiać że jak się po czterdziestce facet budzi i nic go nie boli to znaczy że... właśnie umarł ;-)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.