Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

piątek, 23 października 2015

Nareszcie się kończy

Przyznaję,że kampania wyborcza stała się bardzo męczące i denerwująca, Cieszę się, że w końcu wszystko się rozstrzygnie i nastanie spokój.
Prowadzi PIS, a PO im bardziej się stara i im więcej straszy PiSem tym więcej traci. Logika mówi,że ten kierunek jest fatalny, ale PEK brnie dalej. Czy sondaże pokazują prawdę???? Zobaczymy.
W jednym z najlepszych  LO w naszym mieście przeprowadzono takie prawybory wśród młodzieży. Wiecie, która partia wygrała????  Partia KORWiN. Wynik warto przeanalizować. Jak widać multi - kulti swoboda i róbta, co chceta nie budzi u młodzieży zainteresowania. Hm...

Debaty były dla mnie idiotyczne. Celem ich było zaprezentowanie się gwiazd dziennikarskich, gdyż zadawanie pytań najwięcej pochłonęło czasu przeznaczonego na program. Zresztą, po co organizować debatę, jeśli uczestnikowi nie daje się możliwości wypowiedzenia na temat i poparcia swojej wypowiedzi mocnymi argumentami. Poza tym pytania były idiotyczne i bez sensu. Odpowiedź na nie widzowie poznali już  wcześniej z różnych wywiadów telewizyjnych, konwencji itp... Nie widzę sensu, aby kolejny raz  powtarzać je w debacie i kolejny raz słyszeć te same odpowiedzi???? Potem krzykacze twierdzą,że , np. panie K i Sz powtarzały swoje wyuczone teksty jak zdarte płyty.

Poziom dziennikarski - DNO! ... Żenada! A promowanie PO  w TVP stało się tak nachalne, że na wymioty zbiera....

Nie podobało mi się wystąpienie PEK, kiedy nawoływała, aby ludzie nie głosowali na mniejsze partie, bo to stracone głosy! Normalnie się wkurzyłam. Mamy demokrację, czy nie? I to liderka rzekomo partii obywatelskiej. Strzał w stopę PEK.


10 komentarzy:

 1. Dorotko w mojej szkole, wśród młodzieży, też wygrała ta sama partia...

  OdpowiedzUsuń
 2. To juz nawet nie jest zabawne, to przerazajace!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może część tej młodzieży marzy o zakończeniu szkoły? Korwin przecież chce, by szkoły były elitarne i dla bogatych. Zatem części nie będzie po prostu stać na naukę. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Znam kilku młodych ludzi, którzy stawiają na Korwina. No cóż, takie ich prawo.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na szczęście to, że kończę pracę późnym wieczorem sprawiło, że nie miałam możliwości obejrzenia żadnej z debat. Nie rozpaczam z tego powodu. Boję się tylko, co będzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Siedzę sobie teraz w Bawarii i oglądam niemiecką tv. Sprawom polskim poświęca się tu niewiele uwagi, ale pokazano migawkę z debaty obu pań. O pani S. powiedziano, ze jest przedstwaicielką partii o wstecznych poglądach, a o pani K. że reprezentuje partię postępową. To tyle.
  Natomiast odkąd szef wspomnianej przez Ciebie partii, niejaki K-M, wyjawił swoje poglądy na temat osób niepełnosprawnych, niepodaję ręki jego zwolennikom. Wszystko ma przecież jakieś granice. Brak przyzwoitości również. Zaś młodzież ma prawo do wygłupu i zgrywy, ma też prawo do głupoty. I w tych kategoriach należy potraktować owo szkolne "zwycięstwo".
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo w Bawarii.... Ale Ci dobrze, serdeczności.

   Usuń
  2. Cóż... chyba tu zostanę...

   Usuń
 6. odpuściłam debaty już dawno -gdzie rzetelne dziennikarstwo?Teraz o takie trudno.
  Każdy powinien głosować jak chce.Ważne, żeby głosować, a nie siedzieć i marudzić;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dno - ale sobie znaleźli nowego "słupa" teraz wszyscy lewicowi publicyści ubóstwiają Zandberga.
  A podobno Lenin i Mao w piekle jak się o nim dowiedzieli to stwierdzili iz za ich czasów został by rozstrzelany jako niebezpieczny ekstremista ;-)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.