Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

wtorek, 31 grudnia 2013

Sylwester

Od kilku lat ostatni dzień w roku spędzamy w domu. Wybór jest całkiem świadomy, przynajmniej  z mojej strony. W grę wchodzi czynnik ekonomiczny - żal mi tysiąca złotych i więcej.
Wiem,wiem, wejście tyle nie kosztuje, ale oprawa i owszem. Przecież nie pójdę w kiecce, w której już raz byłam.....  NO! Do tego dodatki, fryzjer, kosmetyczka, wreszcie sam dowóz. Oczywiście mężowskich kosztów nie liczę, garnitur w szafie przecież ma, ewentualnie koszula, no, może krawat.
Tak, czy owak wyszykowanie na bal mojej skromnej osoby kosztuje znacznie więcej. Dlatego też świadomie, dokładając jeszcze inne czynniki , typu dom, dzieci, pies zrezygnowałam z hucznego balu na poczet domowego balu z pilotami.

Wiadomo,że życie przynosi niespodzianki. Toteż będąc w domu zwykle nie byliśmy sami. A nawet dwa lata temu nas o północy wyciągnięto na domówkę , hi, hi, hi.... To była zabawa!

W tym roku też nie będziemy sami. Wedle planów przychodzą sąsiedzi i nie wiadomo kto jeszcze, bo jest to wieczór i noc pełna niespodzianek. I bardzo dobrze.

Za chwilę zacznę chatę, szkło i inne tam .... przygotowywać do pożegnania ostatniego dnia roku.

Pozostaje mi życzyć Wam szampańskiej zabawy  ( jeśli kto lubi) mile spędzonych ostatnich chwil starego roku oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.
W zeszłym roku ułożyłam takie piękne życzenia - dosłownie magiczne - spełniło się wszystko, co do joty! W tym roku również je zamieszczę , może jeszcze komuś się poszczęści. Są magiczne.


30 komentarzy:

 1. My z mężem też w domku :) Raz do niego zażartowałam, że idziemy na białą salę, a ten biedaczek się zestresował, bo nie wiedział o co chodzi :)

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mówię ,że idziemy na bal pilotów. W końcu "chłopaki" tej nocy się natańcują skacząc po kanałach. Buziaki

   Usuń
 2. My tylko ze zwierzakami w domu i raczej chyba nikt nie przyjdzie znienacka.
  W zyczenia pilnie sie wczytalam, bo skoro magiczne, to musza sie spelnic. Ubiegloroczne przegapilam, wiec i rok nie byl specjalnie dobry, ten nowy BEDZIE, najwyzszy czas, zeby sie szczescie do nas usmiechnelo, a zdrowie poprawilo.
  Tobie i Twoim bliskim zycze jeszcze lepszego roku :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczytuj się wiele razy. Te życzenia są szczególnie dla Ciebie. Działają!

   Usuń
 3. Wierzę w magię Twoich życzeń. :) Oby nam wszystkim się właśnie tak zadziało! :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadziała tym, co uwierzą. Taka jest zasada. Serdeczności.

   Usuń
 4. Magiczne Twoje życzenia przyjmuję, jako zaczątek tego, co się wydarzy, bo na to zapracuję. Odrobina magii nikomu nie zaszkodziła ;) Pięknej zabawy, dobrego, obfitującego w dobre zdarzenia i dobrych ludzi roku ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja mam służbowy Sylwester :-)))

  Szczęsliwego Nowgo Roku !

  OdpowiedzUsuń
 6. To pozostało życzyć, miłego dla głowy kociokwiku...;o)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja życzę spełnienia. Magicznie, realistycznie od święta i na co dzień. To prawda jest, że zawsze się spełniają. Tym co wierzą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda sprawdzona przeze mnie osobiście.

   Usuń
 8. Życzę Ci nadal tak racjonalnych kroków w życiu. Podziwiam Twoje zdrowe spojrzenie na rzeczywistość i życzę Ci sukcesów w ich realizacji
  http://eksperyment-przemijania.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 9. Niech magia trwa...Szczęśliwego Nowego Roku Dorotko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niechaj trwa. Szczęśliwiego Nowego Roku!

   Usuń
 10. DO SIEGO 2014 ROKU - ŻYCZY DOŚKA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczęśliwego Nowego Roku! Właśnie się rozpoczął.

   Usuń
 11. I Tobie również :) Ściskam Nina

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję za takie piękne życzenia:))Dla Ciebie i wszystkich Twoich bliskich też same serdeczności:)))Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 13. Szczęśliwego Nowego Roku 2014

  OdpowiedzUsuń
 14. Wszystkiego, co dobre i piekne w Nowym Roku!
  Serdecznosci
  Judyta

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam nadzieje, że szampańska zabawa w najlepsze jeszcze trwa:) Ja tez nbyłam na kameralnej imprezie ze znajomymi - ostatnimi laty równiez przedkladam je ponad huczne bale. życze ci w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze, zdrówka spełnienia planów osobistych i zawodowych, przychylnosci ludzi i wszystkiego co dla ciebie jest ważne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano właśnie się skończyła. Wszyscy poszli spać, mnie sprzątanie zostało!

   Usuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.