Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

poniedziałek, 15 lipca 2019

Wakacje u babci - Park Rozrywki w Łebie

Przyjechał mój Niuniuś na wakacje.
Wcześniej dzwonił zięć:

Z: Na ile czasu może przyjechać?
Ja: Na ile będzie chciał.
Niuniuś ( odzywa się z głebi pokoju):Na rok!

No i bawimy się na całego. Wczoraj pojechaliśmy do Łeby, aby odwiedzić Park Dinozaurów. Obecnie to już nie nazywa się Park Dinozaurów, a Rodzinny Park Rozrywki.
Niestety ceny w tym parku do rodzinnych i na kieszeń polskiej rodziny nie należą. Są europejskie dla rodzin z zagranicy.  Bilet dla dorosłego - 65 zł, ulgowy dla dziecka 45zł.
Na terenie parku są bary. Można zjeść i wypić . Za ile, nie sprawdzałam. Przestraszyłam się.
Chciałam kupić butelkę 0,5 litra wody. Cena mnie poraziła 6zł. Cóż.


Park oferuje wiele atrakcji dla dzieci. Niuniusiowi się bardzo podobało. A to najważniejsze. Fascynowało go wszystko: ścieżka edukacyjna, diznozury, poszukiwanie złota, atrakcja na kole młyńskim, labirynt luster, strzeanie z łuku, jazda pojazdem Flinstonów, mini zoo. itp. Miejsce piękne, fantastycznie zorganizowane i urządzone. Można tam spędzić caluśki dzień.


13 komentarzy:

  1. No nie gadaj, ze to Niunius!!! Przeciez on sie dopiero co urodzil. :o

    OdpowiedzUsuń
  2. Byliśmy w podobnym parku na południu kraju, jeszcze z synem i faktycznie ceny jak na Batorym!
    Bawcie sie na całego, przyjemności:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. WQ zeszłym roku była tu u mnie w mieście interaktywna wystawa dinozaurów i innych egzotycznych żyjątek. Niesamowita, zapierająca dech w piersiach zabawa dla małych i dużych :) Widzę, że całkiem podobnie było u Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Organizatorzy podobnych rozrywek poszaleli z tymi cenami. Za wszelką cenę chcą już natychmiast zbić kokosy. Nie rozumiem takiej polityki. Pozdrawiam, bawcie się dobrze

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety. Taka impreza dla czteroosobowej rodziny to ponad 200 zł za sam wstęp. A jedzenie i picie? Eh.

      Usuń
  5. Ale czas spędzony dla wnuków z dziadkami- bezcenny!
    Serdeczności ślę dla Was:)

    OdpowiedzUsuń
  6. No cóż, dwadzieścia lat temu wróżyłem ze ze ceny będziemy mieć ojropejskie a zarobki jak z bantustanu... To jedna z tych sytuacji gdy nie lubię mieć racji.
    Ale grunt to dobra zabawa.

    OdpowiedzUsuń
  7. Do tego parku trzeba się odpowiednio ustawić. Torba prowiantu, kocyk, jak się tam posiedzi od świtu do zmierzchu ( a nudzić się nie będzie, jest tam czym się zająć), to się cena skalkuluje. Gdyby zafundować dziecku wszystkie te atrakcje to wyszłoby ponad 200 zł spokojnie.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.