Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

sobota, 9 czerwca 2018

Powoli zamykam

Powoli zamykam kolejne rozdziały swojej życiowej księgi. Za oknem tropiki, a ja, jak zwykle, stukam w klawiaturę komputera. Już czuję wstręt do komputera.

Dzisiaj zdawałam ostatni egzamin na moich podyplomowych z informatyki. Myślę,że z pozytywnym skutkiem. Dlatego zamykam rozdział - studia.

Kończę ostatnie sprawozdania z różnych projektów.  Za ostatnie dwa, zostałam nagrodzona. Uf, jak miło. A działo się u mnie w tym roku..... oj, działo!

Wczoraj w szkole siedziałam od ósmej do osiemnastej bez chwili przerwy. Lekcje potem festyn. Moje pierwszaki miały swój debiut teatralny. Do południa grały dla pierwszaków. Po południu dla rodziców i innych gości. Dumna jestem z efektu, tzn. odbioru publiczności. Najbardziej surową publicznością są dzieci. Dlatego powiedziałam moim aktorom,że jeśli dzieciom spodoba się ich występ, to znaczy,że jest ok. I chyba się podobał. Zatem pierwsze koty za płoty. Znowu mam grupę teatralną i możemy działać.

Po drodze organizowałam webinaria dla nauczycieli i zaprzyjaźnionych klas z projektu międzynarodowego. Dumna jestem niesłychanie, bo nabyłam kolejne umiejętności i nawiązałam nowe znajomości i przyjaźnie.

Za sobą mam również szkolenie dla nauczycieli z miasta( oj, chyba wolę dzieci uczyć), koordynatorów w swoich szkołach z projektu Aktywna Tablica. Wyszli zadowoleni. Tyle mojej satysfakcji.

A na koniec miła niespodzianka. Otrzymałam email od rodzica z mojej byłej klasy. Chwalił się osiągnięciami dziecka z matematyki na szczeblu międzynarodowym i napisał,że to jest moja zasługa (dziecka już nie uczę). Moja zasługa była w tym,że odkryłam talent i pchnęłam w tym kierunku. Miło mi, że ktoś to zauważył.

Czekam na wakacje jak na zbawienie. Dokucza mi katar i meczy kaszel. Ledwie zipię - alergia wzięła kontrolę nad moim organizmem. Ale, co tam. Dam radę!


5 komentarzy:

 1. Gratulacje, cieszę się, że tak dużo dobrego u Ciebie się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło jest spotkać Osobę, która może pochwalić się osiągnięciami, tak osobistymi jak i wspólnymi. Oby więcej było takich ludzi o ile byłby lepszy świat. GRATULUJĘ

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowita z Ciebie dziewczyna!
  Tytan i Kariatyda w jednym.

  OdpowiedzUsuń
 4. To żeś zajęta, było widać na blogu...;o)
  To, że teraz możesz "piankę spijać", jest tak normalne jak Słoneczko na niebie...;o)
  Z alergicznym pozdrowieniem...;o)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.