Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

niedziela, 17 czerwca 2018

Już prawie wakacyjnie

Wyciągnęłam z garderoby walizkę. Otworzyłam i postanowiłam rozpocząć zastanawianie się nad tym, co spakować, co pozostawić, z czego zrezygnować. Czuję już powiew morskiej bryzy znad oceanu, widzę palmy i soczystą zieleń egzotycznych ogrodów, widzę... I wkrótce zobaczę. Jeszcze tydzień.

Przeraża mnie tylko długi lot. Próbuję nastawić się psychicznie. Ale jakoś  nie idzie. Znowu rysuję. Chociaż w tym rysowaniu jestem monotematyczna, to sprawia mi frajdę, odpręża, wycisza .

Jeszcze tylko tydzień.

6 komentarzy:

 1. Tydzień szybko minie i będziesz już na wakacjach w wymarzonym miejscu. Życzę dużo miłych wrażeń dobrego wypoczynku. I powrotu z nową energią. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się Twoje rysunki! Już za parę dni, za dni parę:) Taki reset bezpośrednio po zakończeniu zawsze działał najlepiej! taki przeskok w inny świat! Teraz wybiera sobie wrzesień, a nawet październik i mam dłuuuugie lato! Długi lot to jeszcze nie takie złe...ostatnio leciałam z czterema przesiadkami (mąż wyszukał takie połączenia)to były biegi przez lotniska! ale zdążyliśmy, a jeden samolot na nas chwilę zaczekał:)) i bagażu nie zgubili:)tak, że jak juz się usadowisz w tym samolocie, to sobie pomyśl, że już tylko prosto do celu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Długi lot zrekompensuje pobyt u celu :)Mnie tam bardziej przerażają wakacje w turystycznym sezonie ;)
  Piękny rysunek :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.