Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

sobota, 3 marca 2018

Znów pada

Trzeci dzień marca, od rana pada śnieg. Świat otulony białym puchem wygląda bajecznie. I na tym mój podziw się kończy. Na taką zimę był czas od grudnia. A w marcu czekamy na wiosnę. A tutaj zima na całego znowu zaskoczyła drogowców.Brr...

6 komentarzy:

 1. Głupio zabrzmi, jak powiem, że zazdroszczę tego śniegu? U nas spadł raz-około 1cm...stopniał i tyle:) a chciałam wnuczce ulepić bałwana! odrobina na pólnocnym trawniku została, to jeździłysmy w kółko na sankach...tak, że gdyby nie wypad w góry, to śniegu bym nie widziała. Rolnicy martwią się tym strasznym mrozem bez sniegu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosna nadejdzie wkrótce, czy tego chcemy, czy nie. Wytrzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 3. A u mnie tylko lekki mróz i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zima ma jeszcze swoją chwilę :) Wygląda pięknie, ale niestety dla ciała ta temperatura nie jest najprzyjemniejsza. Ale już niedługo będzie wiosna, zieleń i (mam nadzieję) słońce! :D
  Pozdrawiam i zapraszam na http://pozarajem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bywa, ja tam nie narzekam, to drewno którego nie spaliłem w grudniu i styczniu dopalam teraz.
  Poza tym "św Maciej,zimę traci albo ją bogaci" - w tym roku wzbogacił.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z lekkim opóźnieniem, ale jednak przyszła 😊

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.