Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

czwartek, 2 lutego 2017

Kto chce się pobawić?

Moi uczniowie kodują. tworzą coraz to ciekawsze i rozbudowane gry. Dosłownie pękam z dumy. Zajęcia z programowania to dla mnie ogromna przyjemność. Tworzą w szkole na naszym profilu. W domu sprawdzam i to, co ciekawe udostępniam.
 Ale wiecie, co jest najfajniejsze?

Wymyślam im różne zabawy matematyczne, niektóre modyfikuję w zależności od potrzeb, a oni potem przekładają to na komputer i tworzą swoje wersje, ale już jako gry komputerowe.
Kto ma ochotę się pobawić, to zapraszam. Oto praca dziewięciolatka.


9 komentarzy:

 1. Zajęcia z programowania w tym wieku to idealny pomysł. Na pewno będą Ci bardzo wdzięczni w przyszłości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Też jestem zachwycona. I dumna niesłychanie.

   Usuń
 3. Super! I to takie małe dzieciaki! Gratuluję. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już są w trzeciej klasie, to nie takie małe.

   Usuń
 4. Wczoraj, w czasie poremontowych porządków, wpadł mi w ręce zeszyt Pierworodnego sprzed dwudziestu sześciu lat !! Zeszyt z programami komputerowymi, w którym zapisywał swoje odkrycia...;o) Takie fajne bazgroły małych łapek...;o) Teraz Pierworodny szefuje bardzo poważnym projektom informatycznym, więc odkrycie prawdziwie mnie rozczuliło...;o) Nauka programowania w tym wieku to BARDZO DOBRY POMYSŁ !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dorotko Ty masz zawsze świetne pomysły...
  Gratuluję.
  Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.