Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

piątek, 2 grudnia 2016

Taki sobie sukcesik

Jeden projekt zakończyłam, odhaczyłam i mam na swoim koncie kolejny sukces. Cieszy i dodaje skrzydeł, zważywszy, że autorka projektu jestem ja. W grudniu zakończę kolejne dwa projekty międzynarodowe. Będzie zatem trochę pracy, ale już zaczyna być przejrzyście. To cieszy.

W klasie mamy atmosferę świąteczną. Szykujemy się do Jasełek, do kolędników. Śpiewamy kolędy i pastorałki. Całkiem nieźle nam to wychodzi. Zdolne mam dzieciaki. Kartki już zrobione, życzenia ułożone i wpisane, koperty zaadresowane. W poniedziałek przykleimy znaczki i pójdą w świat.

Powoli przestawiam swoją wewnętrzna zwrotnicę, zaczynam czuć potrzebę działania we własnym domu. To dobry sygnał, więc uśmiecham się do siebie i ten uśmiech Wam przesyłam.

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jestem aktywna dzięki temu wiem,że żyję pełna piersią,a to co robię ma sens. Dziękuję.

   Usuń
 2. a wiesz co też mam fajna ekipe i szukam jakiegos projektu dla nich, bo okazuje sie, że trzeba...masz pomysł?oraz czy ten zeszłoroczny miejski filmowy będzie w tym roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia, czy konkurs ubiegłoroczny będzie. Ale pomysły na projekty mam. Musimy pogadać.

   Usuń
 3. Gratuluję, nie często spotyka się tak aktywne osoby. Takie zachowanie godne naśladowania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)))))jesteś bardzo pracowita i solidna:)))))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoja praca to twoja pasja,nie ma nic piękniejszego.Innych praca męczy a Ciebie inspiruję.Dziś mało jest nauczycieli z powołania,mam najbliższą przyjaciółkę która uczy przedmiotów ekonomicznych w techników i tez kocha to co robi.I chce pracować z młodzieżą 100 lat a nawet dłużej.Zazdroszczę Wam i podziwiam!!!
  Pozdrawiam z Krakowa
  Weronika

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.