Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

czwartek, 13 października 2016

Tak mnie widzą

Dzisiaj skoro świt pędzę do szkoły. Codziennie mam na rano, więc zawsze w pędzie. Włos rozwiany, szalik fruwający, niebieska torba do wszystkiego. 

Podchodzę do drzwi mojej klasy i TAM DAM - NIESPODZIANKA! Na drzwiach "mój" wizerunek. Tak mnie widzą dzieci. Znowu poczułam się śliczna, młoda, szczupła i piękna.  
Nawet moje piękne paznokcie zauważyły i wyeksponowały. KOCHAM TE DZIECIAKI. Czy można dostać piękniejszy prezent z okazji Dnia Nauczyciela? Ten jest jedyny i niepowtarzalny. Oryginał. 

10 komentarzy:

 1. ale piękna Pani )))) i uzdolnione dzieci ))

  t.

  OdpowiedzUsuń
 2. I jaka młoda. O talii jak osa nie wspomnę. Hi, hi, hi

  OdpowiedzUsuń
 3. Najcenniejsze prezenty to te dane z serca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny portret. Ja też trzymam portrety rysowane na ślubowaniu gimnazjalnych pierwszoklasistów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z okazji Dnia Nauczyciela najlepsze życzenia wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz miliona wzruszeń prywatnych. Stu lat pisania.

  OdpowiedzUsuń
 6. nauczyciel to jednak bardzo piękny zawód...
  najlepszego!
  koleżanka po fachu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest właśnie prezent od serca:)))piękna:))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteś piekna.... Mnie moje dzieci także wzruszyły, weszłam do sali a tam na 24 gardła spiew " !00 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam.....itd.
  Uzmysłowiłam sobie, 100 lat w takiej sytuacji,i taki chór to coś co doświadczyłam pierwszy raz w życiu. Potem były jeszcze życzenia,kwiaty laurki, ale to juz pewien standard. Życzę Ci radości z tego co robisz.....

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.