Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Biegam do szkoły

W ubiegłym tygodniu praca fizyczna. Dodam ciężka praca fizyczna po 6-7 godzin - przeprowadzka z jednego segmentu do drugiego.
Po przeniesieniu i przewiezieniu, porządkowanie i sprzątkanie.
Odhaczone.
Potem dekorowanie - odhaczone.

Dzisiaj rada pedagogiczna. Wdrażam się do pracy papierkowej. Znowu blog odstawiony. za to głowa pełna fantastycznych projektów do realizacji. Mam nadzieję,że i w tym roku nauka będzie ciekawa.

10 komentarzy:

 1. Czego Ci szczerze zycze, Ty zapalencu! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Siły i powodzenia w realizacji ambitnych planów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrawiam "noworocznie". Przed nami ciekawy ( bo nowy, inny, niepowtarzalny) rok. Życzę wytrwałości i ciekawych wyzwań.

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wielu twórczych pomysłów. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Twojego zapału wystarczyłoby dla całego Inspektoratu, a nie dla jednej Klasy !! Powodzenia...;o)

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas zatrudniają rodziców do przeprowadzek i sądzę że to słuszne ale pogratulować pracowitości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się przekopywałam przez setki ubiegłorocznych sprawdzianów, które trzeba zniszczyć (ustawa o ochronie danych osobowych) zanim je wyrzucę.
  W tym roku wymyśliłam sobie "zapamiętajki". Karteczki przypominające o tym, że każde wydarzenie w życiu człowieka ma swoje dobre strony :) Powiesiłam cztery i poprosiłam dzieci, by dowieszały swoje :) Zobaczymy, czy się odważą :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.