Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

czwartek, 21 lipca 2016

Przygotowania do podróży

Zapowiada się kolejny piękny, słoneczny dzień.
U mnie raczej lekkie poddenerwowanie. Takie podekscytowanie przed podróżą. Walizki już prawie spakowane. Chałupa prawie oprzątnięta.... Wszystko prawie....

Już za kilka dni wyruszamy na naszą rodzinną wyprawę do krainy słońca po nowe wrażenia, po nowe przygody, po nowe wspomnienia, po nowe doświadczenia.
Uwielbiam te nasze rodzinne wypady.

Ale to za kilka dni. Teraz do roboty! Szkoda dnia!

17 komentarzy:

 1. Miłej podróży, fajne masz lato tego roku :-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. naprawdę nikogo to nie interesuje co robisz, lepiej zostaw te informacje dla siebie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi anonimowy - to mój blog, mój kawałek wirtualnego świata, mój pamiętnik, moje spojrzenie na świat, moje przemyślenia. Jeśli Ciebie to nie interesuje, nie zglądaj tutaj. Widać, że jednak interesuje, skoro tak często zaglądasz i nawet fatygujesz się, aby zostawiać głupawe komentarze. Szkoda Twojego czasu. Jest wiele ciekawszych blogów, tematów itp. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poza tym grzeczność wymaga, aby się przedstawić. Mnie interesuje z kim rozmawiam. Anonimowe komentarze zwykle usuwam. Tym razem robię wyjątek. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

   Usuń
  2. O, kolejny frustrat sie objawil. Niech sam sobie pisze o rzeczach waznych i bardzo waznych, a Tobie pozwoli pisac, o czym chcesz.

   Usuń
  3. Biedaczka ( podejrzewam kobietę), albo biedaczek( chłopy raczej takimi głupotami się nie zajmują - chyba,że psychiczny) - musi swoje "ja" gdzieś zostawić. A z drugiej strony, mimo braku zainteresowania zagląda niemal codziennie, hi, hi, hi.... Coś ją lub jego tutaj ciągnie, jak nic. Tak, czy owak ostsni post anonima, który nie został usunięty.

   Usuń
  4. Oj mylisz się chyba co do facetów - frustratów w sieci bez liku Doroto. Trza zachować dalece idącą ostrożność w odpowiedziach, lub kasować anonimy aby nie dać się wplątać w głupie dyskusje...

   Usuń
  5. Zwykle tak czynię.A co do anonima, to mam pewne podejrzenia konkretnej osoby.

   Usuń
 3. Szczęśliwej podróży, pogody, wielu atrakcji a przede wszystkim udanego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też udanej i niezwykłej podróży Wam życzę:))))))))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Bawcie się dobrze, odpoczywajcie i wracajcie do nas ....takżę w sieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wracajcie szczęśliwie...;o)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknej pogody życzę:)))
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Teraz, w Warszawie, właśnie lunął deszcz!
  Ulewa na 14 fajerek!
  Pa:)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.