Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

środa, 27 kwietnia 2016

Po radzie

Nie napiszę nic. Tylko k**** rzucać mogę. Cała moja wielomiesięczna praca wśród koleżanek w jednej chwili ( bardzo motywująca i budujaca rada) poszła .... ho, ho. Jeno telefon rozgrzaany do czerwoności. Oj, głupoto, głupoto... wielkie zbierasz żniwo!

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeszcze jej nie dostałam. To tylko nominacja... Ale dziękuję.

   Usuń
 2. no i ja gratuluję nominacji do nagrody i nie wiem co tam u was mówili żes taka wku ...a una fajne propozycje, zmiany szkoly wreszcie cos się rusza ale niemrawo i obawiam się..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas rozkłady twórcze ( przyszłoroczne) na czerwiec trzeba przygotować. Jakby ktoś zapomniał,że my opisówki mamy. Dziewczyny wściekłe!Znowu mus i przymus. A zapowiadało się cudnie.

   Usuń
  2. hmmm może i u nas na czerwiec...a ja nie dosłyszałam, w takim przypadku dupa blada nie dam rady...

   Usuń
 3. Ochłoniesz...i tak będziesz robić swoje, z powodzeniem!

  OdpowiedzUsuń
 4. pewnie zazdrosc kolezeństwo zżarła...Sorry,taki klimat:) A Tobie gratulacje i zyczenia, zebyś sobie na wszystko patrzyła z góry i olewała innych, a robiła swoje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie! Nie o kolezanki chodzi... One są w porządku!

   Usuń
  2. no tak...papiery nas zawalą...byle by było napisane...:((

   Usuń
 5. Nie napiszę słow komentarza, bo tak naprawdę nie wiem o co chodzi...:)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.