Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

piątek, 15 kwietnia 2016

Działam

Działam na potrojonych obrotach. Teraz skupiam się na teatrze. Szykujemy się do turnieju. Dawno nie miałam takiej grupy. Oni się po prostu doskonale bawią na scenie. Są tak zapaleni,że .... rosną mi skrzydła u ramion. Ciekawa jestem jak poradzą sobie z tremą? Mam nadzieje,że dadzą radę. Przede wszystkim chcą i ciężko pracują.

Okna w końcu doczekały się umycia, a tutaj na jutro deszcz zapowiadają. Oj, wiosno, wiosno....

Mój Niuniuś skończył dwa latka. Jedziemy do niego na urodzinki.

10 komentarzy:

 1. Dwa latka??? Twój Wnusio już ma dwa latka??? A zdaje się jakbyś wczoraj radowała się z jego narodzin. Serdeczności dla Dwulatka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Trzymaj, trzymaj! Każde wsparcie się przyda!

   Usuń
 3. Pamiętam, jak jako 13- latkowie zorganizowałyśmy sobie same występy . Grupa 20 szalonych nastolatek... Teatr to piękna zabawa. Jesteś mega:)
  http://eksperyment-przemijania.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie tylko zabawa. To nauka, nauka pracy w grupie i odpowiedzialności.

   Usuń
 4. O! Zazdroszczę! To najbardziej kochałam w swojej pracy. Teatr z młodzieżą. Wygraliśmy kilka festiwali. Najpiękniejsze było to, że właśnie świetnie się bawili na scenie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo o to właśnie chodzi, aby ciężka praca była również przyjemnością i zabawą.

   Usuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.