Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

poniedziałek, 25 stycznia 2016

Chyba za dużo...

Coś czuję,że za dużo wzięłam sobie na głowę. Jeszcze daję radę, ale już czuję zmęczenie. Cholerne zmęczenie. Dobrze, że niedługo już ferie!

Napisałam projekt. Mój własny, piewrszy na eTwinning. Mam już partnerów. Za kilka dni zarejestruję. Dziewczyny, które się zapoznały z nim - moje partnerki,twierdzą,że bardzo ciekawy. Mnie też się podoba, znaczy,że jest niezły. Znowu będzie fajnie! Już się cieszę!

Właśnie wróciłam ze szkolenia - dzisiaj ja szkoliłam moje koleżanki. Tworzyłyśmy pomoce interaktywne. Poszło gładko. Pierwszy krok mają za sobą i pierwszą samodzielnie utworzoną grę.

Dzisiaj również rozpoczęłam kurs online. Dwa pierwsze zadania wykonałam. Myślałam,że będą trudniejsze. Czekam na następne.

Dzisiaj również dzieciaki obrabiały 530 zdjęć do naszego filmu i składały najpierw w mniejsze części, potem w większą.. Mamy już połowę.  Z tylu fotek wyszły 3 minuty filmiku animowanego.
Cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo i szybko! Nasza grupa to 15 osób. Dla każdego trochę tej mozolnej pracy się znajdzie.

A jutro?

Jutro też dzień wypełniony po brzegi. Czas, muszę dokupić trochę czasu. Kto wie, gdzie sprzedają?

13 komentarzy:

 1. ...nie wiem gdzie sprzedają wolny czas, ale wiem jedno ...dobrzy ludzie nie mają go dla siebie :) Podziwiam Cię DD!
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja ci mogę troszkę sprzedać...kasa mi potrzebna na rehabilitację, gdyż robię prywatnie i zdaje się, że jeszcze to trochę potrwa...powodzenia z projektem ))

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka nauczycielka to skarb dla wszystkich!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. czy Ty kiedykolwiek odpoczywasz?????.... szczerze podziwiam, coraz mniej nauczycieli z taką pasją... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie odpoczywam. Odpoczywać będe w grobie. Teraz muszę żyć pełną piersią.Czasu mam coraz mniej. Buziaki!

   Usuń
 5. Pochwalisz się tym projektem? Brzmi zachęcająco. Kurs online także. Co do czasu - odczuwam podobnie. Siedzę nad zapisanymi kartkami i sama tworzę kurs online. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mimo zmęczenia widzę, że sprawia Ci to dużą frajdę :)))

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.