Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

wtorek, 5 maja 2015

Zaszczyt

Zostałam zaproszona do grupy Superbelfrzy. Czuję się zaszczycona. Zaproszenie przyjęłam i przeglądam to i owo. Poznaję kolejnych ludzi i ich pasje. Jestem zachwycona,że jest nas tak dużo w różnych częściach Polski, na różnych poziomach edukacyjnych, w różnym wieku.
Wariacki poniedziałek miał też miłe akcenty!

16 komentarzy:

 1. Bo nauczycieli z powołania jest wielu, oni po prostu robią swoje jak najlepiej potrafią :) A przede wszystkim potrafią odnaleźć się w nie najłatwiejszym systemie edukacji i zmian jakie co róż funduje ministerstwo.
  Super być "Superbelfrem", niż belfrem, który tylko narzeka, że system uniemożliwia mu bycie dobrym, kreatywnym nauczycielem ;).
  Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. O nich się nie mówi, nie pisze w gazetach i chwali. Nasze społeczeństwo przywykło jedynie pomyje na nauczycieli wylewać. I tak się już utarło. A szkoda. Bo pochwały , uznanie są rewelacyjną motywacja do dalszej, niełatwej pracy.

   Usuń
 2. Super być Superbelfrem :D Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. To oni powinni byc zaszczyceni! No! :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Super!!!!
  To naprawdę zaszczyt!

  OdpowiedzUsuń
 5. szczur z loch ness5 maja 2015 18:13

  Obejrzałem ich bloga, nawet trochę poczytałem i przyznaję jest tam spory rozrzut tematyczny ale przeciez i poziomów nauczania jest bez liku. Mam nadzieję, że nas nie zostawisz :-(
  Serdeczności z Loch Ness

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet mi to przez myśl nie przeszło! Zostawić mojego bloga????? O, nie!
   ***

   Usuń
 6. Gratuluję ! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. To co może spotkamy się na konferencji, którą organizują Superbelfrzy w lipcu w Warszawie ??

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję ! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. To co może spotkamy się na konferencji, którą organizują Superbelfrzy w lipcu w Warszawie ??

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję. Dobrze, że jeszcze są nauczyciele z pasją. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Bez nich edukacja dawno byłaby pogrzebana!

   Usuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.