Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

niedziela, 22 marca 2015

Zaginiony dzień

Czasami tak się zdarza, że człowiek gubi dzień. Kiedyś zgubiłam czwartek. Coś się w tej mojej głowie poprzestawiało i czwartek wyleciał ze świadomości.

Dzisiaj rano 8:30 telefon. Zrywam się z łóżka , pędzę. Skoro w niedzielę rano ktoś dzwoni, znaczy, ważne, coś się stało. Odbieram z duszą na ramieniu.

- DD, wybacz, ale się dzisiaj spóźnię. Zaspałam, nie zdążę na dziewiątą. Bardzo cię przepraszam.... ( poniedziałek o dziewiątej będę prowadzić szkolenie).
- Możesz jeszcze spać spokojnie. dzisiaj niedziela. Do jutra się wyśpisz!
- O mateczko! To ja idę spać!12 komentarzy:

 1. Czasem i ja gubię się w kalendarzu, zwłaszcza, jeśli go nie mam przed oczami.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten czas tak goni, a my zkręceni coraz bardziej!

   Usuń
 2. Niestety mi się zdarza gubić dni, jak są podobne jeden do drugiego i im jestem starsza to coraz częściej ... myślisz, że powinnam się zacząć martwić??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świat powinien się martwić, albo zwolnić! Buziaki!

   Usuń
 3. No, no. Rozumiem doskonale. Jestem mistrzem zgubionego dnia :D Chociaż niekoniecznie, bo czasem jestem ,,wczoraj" . Znajomi juz doskonale wiedzą, że jak pytaja kiedy nastąpi dane wydarzenie, to lepiej mnie spytać o dokładna datę niż tylko dzień tygodnia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. hahaha, dobre :) ale tez tak czasami mam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdarzylo mii sie to niedawno:) Mile uczucie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kogo miłe, dla tego miłe... hi, hi, hi...

   Usuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.