Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

niedziela, 1 lutego 2015

Mamy brąz

Ups! Już po meczu. Serce o mały włos nie wyskoczyło. Ale emocje zafundowali nam piłkarze ręczni. Brawo! Brawo! Pokonać Hiszpanię. Brawo!

Finału już oglądać nie będę, gdyż mam dziwne przczucie,że złoto będzie dla Kataru. Może... może.....
Francuzi będą musieli stoczyć walkę nie tylko z zawodnikami, ale również z sędziami. Czy można wygrać z sędziami?
Należy mieć nadzieję, że będzie to mecz fair play.

7 komentarzy:

 1. Dla mnie to nasi są zwycięzcami....Dzisiejszy mecz o brąz to potwierdził......Super emocje. Brawo nasi.....

  OdpowiedzUsuń
 2. Meczu nie oglądałam na żywo, bo byłam na uczelni. Bardzo lubię jak nasi grają, ale przeszkadza mi to interpretowanie Polski w kategorii męczennika narodów i ciągłe podejrzenia, że sędziowie (w biegach narciarskich, skakaniu, grach zespołowych) są przeciwko nam. To by oznaczało, że jak wygrywamy, to nie ze względu na umiejętności, tylko dlatego, że sędziowie sprzyjali. Ech ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście nie zawsze tak jest i należy ufać w umiejętności i kompetencje sędziów. Jednakże czasami są przekupni i stronniczy. W przypadku meczu Polska - Katar wyraźnie widać było stronniczość.Stąd takie nieładne zachowanie się naszych zawodników wobec sędziów po meczu.

   Usuń
 3. Też mało zawału nie dostałem. Gratulacje !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kibicem bywam tylko wtedy, gdy startują osoby, które znam. I preferuję dyscypliny indywidualne, bo tam wyniki są raczej jednoznaczne - czas, odległość można zmierzyć i nie ma wątpliwości. W sobotę moja wnuczka i syn startowali w Mistrzostwach Polski na Ergometrze Wioślarskim i to były dla mnie największe emocje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne! Wow! Jaki był wynik?

   Usuń
 5. Emocje sięgnęły sufitu. Mój głos się odbijał i spadał - piękny mecz :)
  Pozdrawiam
  http://eksperyment-przemijania.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.