Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

poniedziałek, 31 marca 2014

Pożegnanie marca

Ostatnio gubię gdzieś po drodze dni. Zaczynam tydzień poniedziałkiem, a potem jest już piątek.I tak samo gdzieś zgubiłam marzec, bo dzisiaj jest jego ostatni dzień. Dobrze,że zdążyliśmy jeszcze odwiedzić Starszą w tym marcu.
Tak, wczoraj byliśmy u starszej. Dwa tygodnie temu przeprowadzili się na nowe mieszkanie. Ależ piękne teraz te mieszkania budują. Przy tym pomyślano  od razu o całym kompleks wokół budynków. Są aleje spacerowe, ławeczki i mnóstwo soczystej zieleni. Jest też plac zabaw dla dzieci. Budynki są trzypiętrowe. W każdym budynku winda. Korytarze szerokie wyłożone kamieniem. Wszystko błyszczące, eleganckie. Mieszkanie Starszej jest  przestronne, składające się z 4 sporych pokoi z dwiema łazienkami  i dużym balkonem, właściwie,  tarasem. Piękne! A najpiękniejszy pokoik maluszka.
Odliczanie do porodu już się rozpoczęło.  Już lada dzień będzie nas więcej. Żałuję,że nie mieszkam bliżej. Zostanie mi czekanie na telefon i tyle.

9 komentarzy:

 1. ...no to odliczamy :)
  I czekamy na pomyślne wiadomości:)
  Serdeczności:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A Twoja Starsza daleko od Was mieszka? W tym samym czy innym miescie?
  Moje mieszkaja nie tak daleko, a tez spotykamy sie sporadycznie. Wszystkie pracujace, zajete swoimi sprawami, trudno znalezc im wolna chwile. Taki to juz los matki.
  Trzymam kciuki, zeby wszystko prawidlowo przebiegalo :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daleko i niedaleko. Ponad 100 km. Niestety, nie mamy autostrady - więc jazda zajmuje około 2 godzin. Zatem nie mogę ot tak sobie po pracy wpaść na godzinkę.

   Usuń
 3. Dorotko czekam na ten wpis kiedy będzie Was więcej :)))
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To pewnie i dla Ciebie także stresujący czas. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A wiesz, że ci zazdroszczę tego oczekiwania i tego momentu gdy zobaczysz swojego wnuczka... Piękny czas przed Tobą. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ...i mi się wierzyć nie chce jak ten czas pędzi!!!!!!!!!!! szczęśliwego oczekiwania:)))))))))

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.