Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

czwartek, 10 stycznia 2013

Dla kobietek o kobietkach

Dzisiaj mam prezent dla Was. Niedawno wysłano mi tę prezentację na skrzynkę e- mail. Czytałam, oglądałam i postanowiłam przekazać dalej. Nie wiem, kto jest autorem. Autor nie podpisał się pod swoim dziełem, a szkoda.
Dedykuję
Wszystkim Babeczkom, które lubię.
A zatem miłego oglądania


5 komentarzy:

 1. Przyjemnie ogladało się to z samego rana, tym bardziej, ze podkład muzyczny spokojny, delikatny, sprzyjajacy zamyśleniu...Dziękuję!:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnoscia ogladlam slajdzik pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorotko :) więcej takich pokazów.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ...piękne!
  Miłego dzionka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie rozumiem, dlaczego niby kobieta miałaby popadać śmiech na widok swojego nagiego mężczyzny, no chyba że jest to śmiech radosny, serdeczny w pozytywnym tego określenia znaczeniu. Za to złota myśl Humpreya Bogarta - 1:30 - rozbawiła mnie do łez :))) Kilku innych też nie znałam, dziękuję. I dorzucam jeszcze jedną: „Ktokolwiek uważa, że małżeństwo to układ pół na pół, nie zna się albo na kobietach, albo na ułamkach” (Jackie Mason). ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.