Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

piątek, 3 sierpnia 2012

To już było

Minął wczorajszy dzień i odetchnęłam z ulgą. Były życzenia, prezenty. Było....

Jak wspomniałam, nie przepadam za tym dniem, dlatego, aby zająć myśli, zajęłam się zmianą dekoracji i kwiatami doniczkowymi. Nic tak człowieka nie odpręża, jak grzebanie w ziemi. Do tego umyłam okna,zmieniłam firanki. Zmieniłam wystrój okien całkowicie.

Największą przyjemność i  niespodziankę, zarazem, zrobiła mi koleżanka z pracy. Pofatygowała się do mnie osobiście i przywiozła prezencik. Zrobiła go sama, dla mnie. Poczułam, jak coś ścisnęło mnie za serce. Od tak dawana nikt nic dla mnie specjalnie nie zrobił. Dziękuję.
A dzisiaj?
Dzisiaj przyjęcie Młodszej. Raniutko wstałam pojechałam po tort. Inne ciasto też kupiłam. W takim upale nie chce mi się piec. W każdym razie wygląda smakowicie.9 komentarzy:

 1. Piękne prezenty i wystrój okna :) A tort faktycznie smakowity :) Wszystkiego dobrego dla Twojej pociechy :) Smacznego i bawcie się fantastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego :) Aniołek jest bardzo ładny, ten od dziewczyn. Koleżanka też stanęła na wysokości zadania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, teraz masz w domu posprzątane ;-)
  Wszystkiego najlepszego dla Córuni
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że też odczuję ulgę jak już będzie po wszystkich imprezach, szczególnie rodzinnych:)

  OdpowiedzUsuń
 5. prezent od córek prześliczny :))
  A okno wygląda cukierkowo :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Lipiec to dla mnie był ciężki miesiąc, dużo imprez rodzinnych było - na szczęście już się skończyły. Wspaniale Twe okno wygląda i torcik też świetny a o upominku zrobionym przez koleżankę, już nie wspomnę. Jest prześliczny i dany z serca...
  Serdecznie pozdrawia.
  Muszę jeszcze dopisać, że piękne lato na blogu sobie zrobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniołek śliczny i serdeczności dla OBU:)))

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.