Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

poniedziałek, 14 maja 2012

O psach i moim eksperymencie filmowym

Postanowiłam nauczyć się umieszczać filmiki na blogu. Dostałam śliczną prezentację i .... i nie chciała się opublikować. Więc ją przerobiłam na filmik. Proszę o wyrozumiałość. Ale uczę się! 
 Wpadka zaraz po tytule, ale potem ok. 
Ważna jest treść, nieprawdaż?6 komentarzy:

 1. Nawet nie próbuję z niczym eksperymentować, wystarczy mi to, czego się do tej pory nauczyłam. Jednak blogi na Bloggerze nie są prostą sprawą. Na Onecie jest łatwiej.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem udało Ci się świetnie. Nie jest to takie trudne, tylko czasochłonne;-(

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapitalny filmik! Gratuluję, Dorotko, nowej umiejętności. :) Przekaz prezentacji - super! To prawda, że gdybyśmy choć przez chwilę byli tak lojalni i szczerzy jak psiaki, to świat byłby zdecydowanie lepszy. :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. prezentacja udana nad podziw :) ja to nawet jeszcze nie opanowałam wszystkich ustawień bloga a co dopiero coś takiego :)) filmik super, najbardziej podobała mi się prawda o kobietach i kotach... pozdrowionka...

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.