Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz, w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda, to władza umysłu nad ciałem.

- Vernon Wolfe

sobota, 14 kwietnia 2012

Narasta

Dzisiaj 13 w piątek i na dodatek baaardzo długi piątek. Po lekcjach mam kolejne szkolenie do 21. To drobna przesada. Czuję , jak zmęczenie i przesycenie narasta i dochodzi zniechęcenie. A przede mną bardzo długi tydzień i bardzo trudny tydzień. Muszę się sprężyć, bo przestaję ogarniać ogół spraw.
Wczoraj złapałam się na tym,że zaczęłam odkładać coś na jutro.Ups! Czuję, że mi się nie chce. Pewne sprawy wymykają się mi spod kontroli. Zapominam o nich, jakby nie były ważne. A patrząc ze strony urzędniczej - to przecież dokumenty, więc są ważne.9 komentarzy:

 1. W to, co napisałaś, uwierzy tylko inna nauczycielka, bo zwykły cywil sądzi, że my się tylko obijamy i pracujemy po 3-4 godziny tygodniowo.
  Pozdrawiam.
  P.S. Jeśli dziś mamy piątek, to dlaczego nad postem masz napisane: Czwartek 12 kwietnia? Wiem, że blogi na bloggerze mają czas amerykański, ale to można przy każdym poście ustawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest piątek. Jeszcze nie rozgryzłam tego bloga. Uczę się.

   Usuń
 2. ...wierzę, moja Ciocia jest emerytowaną nauczycielką...pamiętam ją siedzącą wiecznie nad zeszytami, skryptami itp. papierami, albo w bibliotece, albo gdzieś na jakimś szkoleniu,wykładzie...nawet niedziela nie była dla niej dniem całkowitego odpoczynku...

  Pozdrawiam w piątek 13 -go:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale o tym się nie mówi i nie pisze! Cóż! Można przeżyć! Jeśli praca przynosi ci satysfakcję, to jest całkiem, całkiem. Ja kocham swoją pracę!

   Usuń
  2. ...albo jak się mówi to słuchający puka się znacząco w czoło...

   Usuń
 3. O rany! Mam dziś tak samo. Czuje się przygnieciona nawałem spraw...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro będzie jeszcze ciekawiej! Damy radę!

   Usuń
 4. A narzekałaś na nadmiar odpoczynku...No i masz! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już nie narzekam. Zostałam wybita z rytmu, teraz muszę w niego wejść! Jestem padnięta!

   Usuń

Jeśli nie jesteś posiadaczem konta google+ wybierz "nazwa/adres url" i wpisz swój nick lub imię. Trochę tak głupio rozmawiać z Anonimem.